Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Serwisant okrętowy - wyspa Rugia, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku SERWISANT OKRĘTOWY.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Wiek, wyspa Rugia, Niemcy

Wymagania:
- Doświadczenie na ww.stanowisku
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Własny samochód dostępny na wyjazd - mile widziany
- Gotowość do pracy w nadgodzinach i do pracy zmianowej
- Odpowiedzialność, dokładność

Zakres obowiązków:
- Praca przy serwisie okrętów

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Wyślij do nas swoje CV na adres: info@abcwork.eu
Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych."

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Powiększ

Ogłoszenie nr 710273

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-14 12:33:27
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: activemedicaPersonal

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu