Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Tokarz/frezer cnc

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: tokarz/frezer CNC

Zadania:
- Znajomość obsługi i programowania frezarek cnc
- Obsługa i ustawianie tokarek cnc
- Mile widziana znajomość sterowania Heidenhain

Wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku ( jako operator i ustawiacz)
- Mile widziana znajomość j. niemieckiego
- Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji
- Umowę o pracę
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs lub kontakt 571 445 379

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Powiększ

Ogłoszenie nr 710179

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-14 09:46:26
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Lipsk
Nr telefonu: 571 445 379

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs