Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/67346 Speyer/28.02.18/1300 Eur

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, ważącej ok. 60 kg, mieszkającej w domku jednorodzinnym(podopieczna mieszka na parterze, mieszkanie ma 45 m2-2 pokoje, z wyjściem na ogród, na górze mieszka zięć). Córka podopiecznej mieszka w innym mieście, w odwiedziny przyjeżdża rzadko. Podopieczna po domu porusza się za pomocą Rollatora, nie chodzi na spacery. Do sklepów jest ok. 5/10 minut drogi na pieszo, na miejscu dostępny jest rower.
Podopieczna ma małego pieska rasy Mops.

Dla Opiekunki: pokój o powierzchni ok. 16m2(łóżko, szafa)oraz dostęp do Internetu.

Choroby: ogólne osłabienie z racji wieku, problemy poruszaniem się, nadciśnienie, problemy ze słuchem, podopieczna, nie ma węchu ani smaku, problemy ze wzorkiem.

Pomoce medyczne: Rollator, wózek inwalidzki(w obecnej chwili nie jest używany).
Obowiązki Opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego: pranie, sprzątanie, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach oraz codziennej higienie ciała, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, wypuszczanie pieska na ogród.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Termin pracy: 28.02.2018 - na dwa miesiące.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 710131

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-14 08:34:34
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl