Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik w przemyśle High Tech (k/m)

Oferta pracy w Niemczech

Nasz klient jest wiodącym na świecie producentem kamer przemysłowych z siedzibą w Ahrensburgu kolo Hamburga. Aby zapewnić dalszy rozwój przedsiebiorstwa szukamy

Pracownik w przemysle wysokiej technologii High-Tech (k/m)

Zakres obowiązków:

Montaż i obsługa małych frezarek ręcznych (przyuczenie jest kwestią oczywistą)
Kontrola jakosci wykonanych produktow
Prace montażowe małych urządzeń elektronicznych
Przeprowadzanie testow wyprodukowanych urzadzen

Wymagania:

konieczna znajomosc komputera
doświadczenie na produkcji na takiej samej lub podobnej pozycji mile widziane
gotowosc do pracy w systemie 3-zmianowym
dobrze rozwinięte umiejętności motoryczne przy pracyz drobnymi i wrażliwymi komponentami elektronicznymi
dokladnosc i precyzja

Nasza oferta:

stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
możliwość przejecia przez naszego klienta
atrakcyjne miejsce pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec
opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
zapewnione zakwaterowanie, platne 12, 85€ za osobe/dzien
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej B1, w piśmie i w mowie) jest warunkiem koniecznym!

Wir freuen uns auf Ihre Kontaktaufnahme:

Gern stehen wir Ihnen für Rückfragen telefonisch zur Verfügung. Sie erreichen Frau Iwona Petrus unter der Telefonnummer 040 - 696 358 790. Auch ausserhalb unserer Bürozeiten sind Telefontermine möglich. Nehmen Sie dazu unter bewerbung@hrintime.de Kontakt zu uns auf!

Czekamy na kontakt z nami!

W razie potrzeby otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką Panią Iwoną Petrus lub Panią Hanną Jarchow pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790.

Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

Ogłoszenie nr 710050

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-13 15:29:36
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
13.85

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRinTime
Państwo: Polska
Miasto: Hamburg
Nr telefonu: 004940696358790