Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik produkcji (k/m)

Oferta pracy w Niemczech

Nasz klient jest wiodącym na świecie producentem kamer przemysłowych z siedzibą w Ahrensburgu kolo Hamburga. Aby zapewnić dalszy rozwój przedsiebiorstwa szukamy

Zakres obowiązków:

przygotowanie i obsługa automatow do montazu elementow (produkcja kamer)
komisjonowanie
kontrola jakości wykonanych produktow
monitoring procesu produkcji

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze automatu SMD mile widziane
doświadczenie na produkcji na takiej samej lub podobnej pozycji mile widziane
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
dobrze rozwinięte umiejętności motoryczne przy pracy z drobnymi i wrażliwymi komponentami elektronicznymi
dokładność i precyzja

Nasza oferta:

stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
możliwość przejecia przez naszego klienta
atrakcyjne miejsce pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec
opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
zapewnione zakwaterowanie, płatne 12, 85€ za osobe/dzien
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej B1, w piśmiei w mowie) jest warunkiem koniecznym!

Czekamy na kontakt z nami!

W razie potrzeby otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Iwoną lub Panią Hanią pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790.

Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

Ogłoszenie nr 710030

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-13 15:14:03
Ilość wyświetleń:
87
Stawka za godzinę:
12.85

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRinTime
Państwo: Polska
Miasto: Hamburg
Nr telefonu: 004940696358790