Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Dyspozytor - Drezno (DE)

Oferta pracy w Niemczech

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy branży transportowej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Drezno siedziba biura - Niemcy

Niemiecka firma z centralą w Dreźnie poszukuje doświadczonego Dyspozytora do pracy na czas nieokreślony. Firma została założona w 2011 roku, posiada własną flotę chłodni, składającą się z 15-stu ciężarówek. Specjalizująca się głównie w przewozie żywności posiadająca stałych kontrahentów.

Zakres obowiązków:
- pisemne oraz telefoniczne przyjmowanie zleceń od klientów
- planowanie i organizowanie transportów
- zdalna koordynacja pracy kierowców na terenie Niemiec
- rejestracja zleceń transportowych, ustalanie optymalnych tras i nadzór nad praca kierowców
- dyspozycja 15-toma chłodniami
- kontrola czasu pracy kierowców
- sprzedaż zleceń na giełdzie TimoCom
- tworzenie planów pracy (Diestplan)

Wymagane umiejętności:
- ukończone i udokumentowane doświadczenie jako dyspozytor międzynarodowy
- doświadczenie w dyspozycji co najmniej 15-stoma ciężarówkami
- dobra znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobra znajomość TimoCom

Nasz klient oferuje:
- zarobki adekwatne do poziomu kwalifikacji oraz doświadczenia (między 2.200 brutto a 3.500 brutto)
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie, na niemieckich warunkach
- umowę na czas nieokreślony
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Dreźnie
- pracę w polsko-niemieckim zespole
- 42h tygodniowo w biurze (07:00-17:00) / co drugi tydzień dyżur w domu

Kontakt: amanda@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z ​przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 709984

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-13 13:51:50
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agencjaheadhunters

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@agencja-headhunters.eu