Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca w charakterze opiekunki OD ZARAZ!

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Zastępstwo w Leverkusen! Od zaraz

Zlecenie dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg
Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Głownie leży w łóżku, bardzo dużo czasu przesypia, przemieszcza się jedynie na wózku, jest bardzo osłabiona, może ustać chwilę o własnych siłach. Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Należy motywować podopieczną do picia. 2x w tygodniu przychodzi ergoterapeuta, 2x w tygodniu fizjoerapeuta, 1x w tygodniu inna opiekunka na 2h popołudniu.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką. Jest internet+połączenia do PL
Przychodzą 3 panie do pomocy - Córka która bardzo często pomaga opiekunce, chce by mama miała jak najlepiej, pani Irena (Polka mieszkająca w sąsiedztwie) przychodzi na każdą prośbę opiekunki do pomocy (wystarczy do niej zadzwonić), pflegedienst przychodzi codziennie by pomóc przy higienie, podaniu leków, obsłudze cewnika, w okolicy mieszka dużo Polaków.

Stawka: 1250-1300Euro netto/msc + 100 Euro netto premii wielkanocnej

+48 570 624 703
Pflege mit Herzen.
    

Ogłoszenie nr 709750

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-02-13 08:10:29
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: NataliaBerdych
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: natalia.berdych@pmh.info.pl