Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Ślusarz (Niemcy-Langquaid, 9€-17€brutt

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy, 84085 Langquaid
Nr referencyjny: SL/16/01/2018

Opis stanowiska
• prace ślusarskie przy renowacji
• Przygotowanie elementów do spawania balustrad, zadaszeń i schodów
• Wykonywanie prac ślusarskich związanych z procesem przygotowania
• Montaż schodów, balustrad oraz zadaszeń

Wymagania
• Min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
• 9€- 17€ brutto/ godzinę
• Praca w wymiarze godzin: pn.-pt. (ok.6:00-17:00)
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Pracodawca daje możliwość zakwaterowania za opłatą ok. 150€ miesięcznie
• Możliwość podjęcia pracy od lutego
• Opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule SL/16/01/2018

Powiększ

Ogłoszenie nr 709606

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-12 14:08:02
Ilość wyświetleń:
43
Stawka za godzinę:
9.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Miasto: Langquaid
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl