Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Szwecja - Dam pracę

Praca na stałe bez języka. Sprzątanie w Szwecji

Oferta pracy w Szwecji

MDB Jest polską agencją pośrednictwa pracy. Zajmujemy się głównie rekrutacją personelu do zagranicznych firm.
Agencja MDB to przede wszystkim pewna praca w sprawdzonych firmach.
Każdy wyjazd poprzedzany jest podpisaniem umowy z gwarancją rozpoczęcia pracy.
Jesteśmy legalnie działającą agencją pośrednictwa pracy, numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 18328

Opis stanowiska:
-Praca polega na sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych.
-Stawka godzinowa 85 SEK/h.
-Zwrot kosztów dojazdu do klienta.
-Dla chętnych firma organizuje płatne zakwaterowanie.
-Koordynator mówiący w języku polskim.
-Praca na stałe, bez ograniczenia czasowego.

Wymagania:
-Chęć do pracy.
-Gotowość do wyjazdu.
-Pracowitość.
-Uczciwość.

Informacje dodatkowe:
-Nie jest wymagany język obcy
-Pary z własnym samochodem, otrzymują pracę w przeciągu 48 godzin.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00.
Kontakt:
Tel.: +48 600 715 101
E-mail: info@praca-mdb.pl

Ogłoszenie nr 708922

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-02-09 11:01:58
Ilość wyświetleń:
925
Stawka za godzinę:
85.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pracamdb
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Mrągowo
Nr telefonu: 600715105