Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Kafelkarz/ glazurnik

Oferta pracy w Holandii

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

okolice: Meppel

Zakres obowiązków
- Przygotowanie powierzchni pod kafelkowanie
- Wykonywanie pomiarów
- Kładzenie kafelek
- Przycinanie kafelek
- Fugowanie

Wymagania
- Doświadczenie zawodowe jako glazurnik/ kafelkarz / posadzkarz minimum 4 lata.
- Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego; w przypadku braku znajomości języka praca możliwość pracy na projektach niewymagających języka

Oferujemy
- Legalne zatrudnienie na terenie Holandii
- Kontrakt na dłuższy okres czasu
- Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro netto/h)
- Opiekę koordynatora
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie gratis

KRAZ: 1145
mail: Sajkiewicz@covebo.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 701984

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-12 16:24:15
Ilość wyświetleń:
76
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CoveboOpole

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Sajkiewicz@covebo.pl