Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekun / Opiekunka do Pani w Erlangen -372

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 76 lat, 55 kg, 165 cm, Pani po wylewie. Porusza się na wózku, na ten czas głównie leżąca, współpracuje przy transferach. Dezorientacja co do czasu. Jest osobą otwartą i lubiącą rozmawiać. Pani lubi czytać.
Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym 4 pokoje, miasto, komunikacja 10min, sklepy 10min. DLA OPIEKUNKI: pokój, TV, Flatrate.
OBOWIĄZKI: pomoc w higienie i czynnościach toaletowych, ubieraniu i rozbieraniu się, przypominanie o przyjmowaniu płynów i posiłkach. Towarzyszenie w wizytach lekarskich. Gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie.
Wymagania: kobieta, z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca, prawo jazdy.
LOKALIZACJA: Erlangen
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 25.01.2018

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 701765

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-12 09:14:45
Ilość wyświetleń:
71
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl