Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz stoczniowy

Oferta pracy we Francji

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
SPAWACZ STOCZNIOWY

Miejsce pracy: Cherbourg (północna Francja)
Nr ref: SS/0117/KR

ZADANIA:
• praca w stoczni,
• spawanie stali o grubości 6 - 12 mm, głównie metodą MAG.

OCZEKIWANIA:
• 3 - 5 lat doświadczenia w spawaniu czołowym lub kątowym,
• mile widziane doświadczenie w pracy w stoczni.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• polską umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
• darmowe zakwaterowanie,
• pomoc przy załatwianiu formalności, związanych z wyjazdem z kraju,
• stały kontakt i ewentualną pomoc ze strony naszego biura,
• możliwość długotrwałej współpracy.

KONTAKT:
praca.francja@interkadra.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 701621

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-11 16:01:57
Ilość wyświetleń:
78
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WeronikaMichaliszyn
Państwo: France
Województwo: Inne
Miasto: Cherbourg

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca.francja@interkadra.pl