Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Konfekcjoner przewodów elektrycznych (m/k)

Oferta pracy w Niemczech

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w Augsburgu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Augsburg

Zadania:

• Izolacja kabli
• Montaż komponentów
• Kontrola jakości wykonanych złączy
• Praca na maszynie do przycinania kabli

Profil pracownika:

Dobra znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w pracy w branży elektronicznej i umiejętność czytania schematów elektrycznych mile widziana

• Odpowiedzialniość i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• Możliowść przejęcia przez Klienta po półrocznej współpracy
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Powiększ

Ogłoszenie nr 701497

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-11 13:15:27
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HelmesPersonalservice
Państwo: Germany
Miasto: Augsburg
Nr telefonu: 0049 8213462641

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Magdalena.Stefaniak@helmes-personalservice.de