Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kucharz/ Kucharka (Niemcy, 1750€-2200€

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kucharz/ Kucharka

Miejsce pracy: Niemcy, 57392 Nordenau
Nr referencyjny: KU/12/2017

Opis stanowiska
• Przyrządzanie zarówno ciepłych jak i zimnych posiłków
• Przygotowywanie sałat, przekąsek oraz deserów
• Przestrzeganie wymogów sanitarnych
• Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania
• min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• wysoka kultura osobista
• dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony: od 1750€ brutto/miesięcznie + dodatki za pracę w niedziele i święta
• praca w wymiarze godzin 160 godz./miesięcznie, 5 dni w tygodniu
• możliwość zakwaterowania w hotelu w pokoju jednoosobowym 189€/ miesięcznie
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule KU/12/2017

Powiększ

Ogłoszenie nr 701449

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-11 11:06:05
Ilość wyświetleń:
55
Stawka za godzinę:
1750.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Miasto: Nordenau
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl