Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Dekarz (Niemcy, Neumunster- 13, 50€ brutto/g

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Niemcy, 24539 Neumünster
Nr referencyjny: DE/01/02/2018

Opis stanowiska
• Pokrywanie dachów blachodachówką, dachówką lub papą
• Prace na dachach płaskich oraz spadzistych

Wymagania
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku dekarza
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę:
13, 50€ brutto/godz.
• Możliwość podjęcia pracy od 15. Lutego 2018
• Nadgodziny płatne wg. stawki godzinowej
• Opieka konsultanta w j. polskim
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne 100€ miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule DE/01/02/2018

Powiększ

Ogłoszenie nr 701434

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-11 10:47:02
Ilość wyświetleń:
55
Stawka za godzinę:
13.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Miasto: Neumunster
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl