Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Opiekun Medyczny, Wielka Brytania

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Dla jednego z naszych kluczowych klientów – sieci szpitali oraz domów opieki, poszukujemy osób do pracy w charakterze Opiekuna Medycznego.

Oferujemy:
- pracę w domu opieki w podlondyńskiej miejscowości South Croydon
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- 37, 75 godz. tygodniowo z możliwością pracy w nadgodzinach
- wszystkie niezbędne szkolenia
- opłacony przelot do Wielkiej Brytanii
- możliwość zakwaterowania przez pierwsze 12 tygodni
- wynagrodzenie od 7, 50 GBP/godz.

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w opiece nad pacjentami niepełnosprawnymi umysłowo
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu i w komunikowaniu się
-dobra znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność
- gotowość do nauki i poszerzania wiedzy zawodowej
- umiejętność pracy w zespole
Mile widziane będą:
- ukończony kurs pierwszej pomocy
- prawo jazdy
- umiejętność obsługi komputera
- znajomość standardów opieki oraz zasad BHP

Zadania:
- zapewnienie opieki pacjentom z niepełnosprawnością fizyczną lub umysłową
- zachowanie najwyższych standardów zawodowych
- bieżąca ocena potrzeb oraz planowanie działań
- aktywowanie pensjonariuszy, pomoc w planowaniu i organizowaniu dodatkowych zajęć

Zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim na adres dam@blu-global.com
Po otrzymaniu aplikacji skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 701337

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2018-01-10 17:22:54
Ilość wyświetleń:
99
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BluGlobalRecr

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: dam@blu-global.com