Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk z niemieckim i autem, Biberach Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Samodzielny Elektryk, dobry niemiecki i auto, Biberach Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach: Samodzielnego elektryka techniki budowlanej. Kandydat musi mieć wyuczony zawód elektryka, mówić dobrze po niemiecku i posiadać auto.

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: okolice miasta Biberach (małe miasto), Niemcy
• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład kilkuosobowy)
• Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7do 17), ok. 180 do 210 godz./ mies.
• Główne zadania:
• Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych
• Kontrola funkcjonalności
• Serwis i naprawa

Wymagania:
• Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)
• Doświadczenie przy elektryce budowlanej, instalacjach elektrycznych !
• Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru
• Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
• Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)

Nasza oferta:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: 14 do 16 euro (w okresie próbnym). Następnie 17do 18 euro
• Zarobek miesięczny netto ok.1800 do 2200 euro (w okresie próbnym)
• Wypłata wszystkich nadgodzin
• + Dieta 300 euro miesięcznie (na mieszkanie)
• Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (ok. 300 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Powiększ

Ogłoszenie nr 694884

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 21:51:32
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Biberach
Nr telefonu: 0049 151 459 680 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@polfach.de