Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Ślusarz, Monter, Stuttgart, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Oferta pracy dla slusarza:
Zarobki; 11, 00 €/h + 60, 00 € Diety Netto
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy na terenie Niemiec.
Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziis!

Lokalizacja: Stuttgart
Memmingen, Frankfurt/M, Würzburg, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln
Dla każdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

Opis stanowiska:
-montaż i budowa elementow okien i drzwi
-montaż i przebudowa konstrukcji aluminiowych, modernizacja
-naprawa i renowacja bram, ogrodzen
-składanie, i naprawa ogrodow zimowych, altanek
-praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
-kwalifikacje w zawodzie slusarza
-dobra lub przynajmniej komunikatywna znajomość języka
niemieckiego
-renowacja i instalacja ogrodzen, altanek, konstrukcji
aluminiowych
-znajomosc rysunku technicznego
-posiadanie wlasnego transportu bedzie dodatkowym atutem
-zaangażowanie i motywacja do pracy
-umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie

Oferujemy:
-niemiecka Umowe, na niemieckich warunkach
-dlugoterminowy kontrakt
-umowy na czas nieokreślony
-atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyżki
-diety za każdy przepracowany dzień pracy
-możliwe nadgodziny
-zakwaterowanie zoorganizowane przez pracodawcę
-wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika
-możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
-pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
-opieka koordynatora polskojezycznego

Aktualne CV w języku polskim i niemieckim należy przesłać na adres:
rekrutacja(a)sky-pesonal.de

Z góry serdecznie dziękuję za Państwa aplikację!
Zaufany Partner Firma sky Personal

Osoba kontaktowa:
1. Julita Mucha
Telefon: +49 5242 97606-13
Fax: +49 5242 97606-99
Mobil: +49 1590 45 27 279
j.mucha(a)sky-personal.de

2. Justyna Paruch
Telefon: +49 5242 97606-31
Mobil: +49 172 826 94 04
j.paruch(a)sky-personal.de

sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

3. Hauptverwaltung
Eiserne Hand 11
D-35305 Grünberg
Telefon: +49 6401 80698-60
Fax: +49 6401 80698-61

Powiększ

Ogłoszenie nr 694881

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 20:42:41
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: skyPersonal
Państwo: Germany
Miasto: Grünberg
Nr telefonu: 15904527279
Nr telefonu: 0049 5242 97 606 13

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: j.mucha@sky-personal.de