Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/69207 Sandhausen/19.12.17

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 94 lat, 155 cm wzrostu, waga 73 kg.

Podopieczna mówi, widzi i słyszy dobrze, orientację ma dobrą, posiłki spożywa sama, mieszka sama w domku 120 m2 (4 pokoje). Dla Opiekunki jest osobny pokój 12m2, dostęp do Internetu oraz telefon(połączenia na nr stacjonarne do Polski).

Jest to centrum wioski, do sklepów jest blisko.

Choroby: nadciśnienie, początkowa demencja, problemy z poruszaniem się(podopieczna chodzi za pomocą Rollatora).

Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała, przygotowywanie śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji, sprzątanie, pranie, wycieranie kurzy, prasowanie, zmiana pościeli, mycie łazienki, mycie podłóg, mycie naczyń, mycie okien, odkurzanie, podlewanie kwiatów w kuchni, robienie zakupów, wyrzucanie śmieci, prowadzenie rozmów, układanie włosów.

Termin pracy: 19.12.2017 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacone składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 694829

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 14:58:09
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl