Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Belgia/ Praca w hotelu dla pary

Oferta pracy w Belgii

Agencja doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o. w chwili obecnej dla swojego klienta w Belgii poszukuje osób do pracy na terenie hotelu w mieście Brasschaat.

POKOJOWA

Obowiązki:
- sprzątanie pokoi.
- przygotowywanie pokoi dla nowych gości
- ścielenie łóżek
- zmiana pościeli
- dbanie o czystość na terenie hotelu

KONSERWATOR/ "ZŁOTA RĄCZKA"

Obowiązki:
- drobne naprawy instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz klimatyzacji)
- usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie hotelu
- wykonywanie drobnych prac remontowych z zakresu malowania, naprawy uszkodzonych mebli, czy wymiany żarówek

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
- zmysł techniczny (konserwator)
- język angielski umożliwiający komunikowanie się
- gotowość do wyjazdu
- chęć podjęcia pracy na min. 1 rok

Oferujemy:
- pracę w renomowanym, niewielkim hotelu w mieście Brasschaat
- belgijską umowę o pracę
- zakwaterowanie i wyżywienie
- możliwość pracowania w dodatkowych godzinach
- zwrot kosztów podróży do Belgii autokarem

Ogłoszenie nr 694811

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 14:25:24
Ilość wyświetleń:
165
Stawka za godzinę:
7.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PaulinaDomino
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 717400011

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: p.stachera@dominopolska.pl