Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla opiekunkiod 14.12 z kom j.niem i dośw.

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy opiekunki osób starszych od 14.12.2017 r lub wcześniej na 2 msc do 80599 Monachium
z MOCNO KOMUNIKATYWNYM J.NIEMIECKIM, Z DOŚWIADCZENIEM-zmiana
Pani 97lat, 160 cm, 66kg w przeszłości przeszła lekki udar, z osłabieniem związanym z wiekiem, chodzi z rolatorem, śpi w nocy, z toalety korzysta samodzielnie, jest spokojna i miła, mieszka sama w domu w 80599Monachium/Bayern
Wynagrodzenie netto 1300 Euro /miesiąc, dodatek świąteczny., Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie. W domu jest internet
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze/ pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych, wyjścia na spacery, rozmowy, /
-prowadzenie domu, gotowanie, zakupy, dbałość o porządek
-czynności aktywizujące
Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi /w Niemczech -referencje warunek konieczny
- rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogów!
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
-gotowość do wyjazdu na 2msc na stałe zmiany.
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny +48662006139, +48122763392 .Zapraszamy do kontaktu.

Powiększ

Ogłoszenie nr 694780

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2017-12-07 13:39:49
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
1300.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: opiekunmed
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: +48662006139
Nr telefonu: +4812/2763392
Skype:
opiekunmed

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: opiekunmed@vp.pl