Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

PROGRAMISTA CNC

Oferta pracy w Niemczech

Zatrudnimy PROGRAMISTE CNC
Zadania:
Obsługa maszyn CNC, frezarek, tokarek
Monitorowanie poprawnego funkcjonowania maszyn
znajomość przynajmniej jednego z programów sterowniczych Siemens840C, Siemens 840D, Heidenhain, Funac
kontrola produktów
samodzielna praca na podstawie rysunków technicznych
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe jako operator maszyn CNC mile widziane lub w podobnym zawodzie z zakresu obróbki metalu
Mile widziane doświadczenie w obsłudze przynajmniej jednego ze sterowników: Siemens840C, Siemens 840D, Heidenhain, Funac
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym
Oferujemy:
stała umowa o pracę na cały etat, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
atrakcyjne wynagrodzenie
zapewnione zakwaterowania (oplacane przez pracownika)

Powiększ

Ogłoszenie nr 694753

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 13:18:00
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: JohannWirknerZeitarbeitGmbH
Państwo: Germany
Miasto: Wackersdorf
Nr telefonu: 0049943199830

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@wirkner-zeitarbeit.de