Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Murarz - praca w Niemczech - okolice Stuttgartu

Oferta pracy w Niemczech

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie na stanowisko:

Murarz – praca w Niemczech – okolice Stuttgartu
region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:
• prace murarskie w zakresie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych,
• wykonywanie stropów murarskich, tynków zewnętrznych i wewnętrznych oraz okładzin, klejenie i docinanie bloczków
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku
• możliwe nadgodziny do 10 godzin tygodniowo
• niemiecką umowę o pracę na czas jednego roku zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa 15, 00 € brutto/h dla wykwalifikowanego pracownika z doświadczeniem lub 12, 00 € brutto /h dla początkującego pracownika
• możliwe premie uznaniowe, których wysokość zależy od wyników całej grupy

Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiającej
• uprawnienia zawodowe lub wykształcenie kierunkowe

Mile widziane:
• Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 694751

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 13:17:20
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: luksmann
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: WROCLAW
Nr telefonu: 0048 500 800 713

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@luksmann.pl