Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Order Picker / Pracownik Magazynowy

Oferta pracy w Holandii

Szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem ??
Masz doświadczenie w pracach magazynowych??
Znasz komunikatywnie język angielski ??

Skontaktuj się z nami to WSZYSTKO MAMY DLA CIEBIE, jesteśmy legalnie działającą Agencją Pracy (KRAZ 1145), od ponad 15 lat prężnie działamy na rynku Holenderskim

Oferta Pracy w miejscowość Nijkerk
Stawka dla osób +22 lata 12, 38/h
Dyspozycyjność: 1 rok - 2 lata z możliwością urlopów
Opis stanowiska pracy: zbieranie zamówień w systemie voice - speak, rozładunek/załadunek, inne prace magazynowe

Wymagania:
- dyspozycyjność
- język angielski (minimum komunikatywny)
- kultura osobista
- doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- transport do pracy
- dobre wynagrodzenie w systemie co 4 tygodnie
- fajną atmosferę w pracy, opiekę polskiego koordynatora.

Prześlij swoje CV na adres konstanciuk@covebo.pl z dopiskiem "magazyn"

Ogłoszenie nr 694675

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 12:07:28
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
12.38

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: konstanciuk

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: konstanciuk@covebo.pl