Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Mechanik ogólny / Elektromechanik

Oferta pracy w Holandii

Unie-Pool Personeel z siedzibą w Staphorst jest wiodącą i solidną agencją pracy tymczasowej.
Już od 2004 roku kształtujemy rynek pracy w Holandii, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Okolice Meppel

Zakres obowiązków:

• Realizację bieżących przeglądów
• Prowadzenie napraw i remontów parku maszynowego
• Sprawdzenia, pomiary, i nadzór nad instalacjami elektronicznymi
• Realizację napraw również w zakresie mechaniki i drobnych prac przy automatyce przemysłowej, pneumatyce, hydraulice
• Bieżący wkład w modernizację i usprawnienia podległego parku maszynowego

Oczekiwania:

• Wykształcenie na poziomie zawodowym lub średnim
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, znajomość zasad tworzenia i czytania schematów elektrycznych
• Gotowość to samodzielnego działania i realizacji prac
• Znajomość podstaw pneumatyki, hydrauliki i automatyki przemysłowej
• Umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Dojazd do pracy
• Cotygodniowe wynagrodzenie według CAO
• Opieka polsko-języcznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
iwona@uniepool.com

Powiększ

Ogłoszenie nr 694674

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 12:06:19
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: UniePoolStaphorst
Państwo: Netherlands