Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik produkcyjny - Holandia!

Oferta pracy w Holandii

Firma z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim Head Peroneelsdiensten poszukuje kandydatów do pracy w fabryce wędlin na terenie Holandii (okolice miasta Nijmegen) na stanowisko: pakowacz oraz pracownik produkcyjny.

Opis stanowiska:

PAKOWACZ:
- kontroluje pakowanie produktów,
- wymienia folię w maszynie,
- okleja naklejkami,
- układa produkty w skrzynkach, czyści skrzynki,
- przygotowuje skrzynki do transportu.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY:
- uczestniczy w procesie produkcji od ułożenia do zapakowania produktu,
- odpowiada za mieszanie produktów oraz za czystość stanowiska pracy.

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B (nie jest to warunek konieczny),
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
- dobre nastawienie i chęć do pracy.

Oferujemy:
- zakwaterowanie – pokoje 2-osobowe (90 euro/tydz.),
- dojazdy do i z pracy,
- dodatkowo płatne nadgodziny oraz weekendy,
- stawka - 10, 04 euro/h brutto

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana to proszę o przesłanie CV (W JĘZYKU ANGIELSKIM) na podany w ogłoszeniu e-mail.

Praca od zaraz!

Ogłoszenie nr 694664

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2017-12-07 11:38:54
Ilość wyświetleń:
250
Stawka za godzinę:
10.04

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: mkpraca
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 506 728 981

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mk.praca.holandia@gmail.com

Tel. kontaktowy: 506 728 981

Maciej Kubas