Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

ELEKTONIK MASZYN / MECHANIK BUDOWY MASZYN

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy Sedulus Sp. z o. o. poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Moosburg

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym(A2/B1)
- wykształcenie jako elektrotechnik, mechanik budowy maszyn lub pokrewne
- doświadczenie w obróbce metalu,
- umiejętność pracy w grupie,
- zdolności manualne,
- dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. B oraz samochód.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą = niemiecka emerytura,
- możliwość negocjacji wynagrodzenia,
- możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie),
- pracę w systemie jednozmianowym
- pracę od poniedziałku do piątku

OPIS STANOWISKA PRACY:

- pobieranie i dokumentowanie danych z maszyn,
- diagnozowanie elektrycznych i mechanicznych błędów maszyn,
- techniczny przegląd i bieżąca konserwacja pomp, silników i urządzeń elektrycznych,
- testowanie elektrycznych urządzeń i silników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@sedulus.pl lub kontakt@sedulus.pl
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:
 608-554-697 / 664-905-456 / 793-210-674 / 664-970-651

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o o z siedzibą w Opolu."

Powiększ

Ogłoszenie nr 694617

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 10:51:06
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SedulusWeronika

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@sedulus.pl