Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter szaf sterown.-13€/h+30€dieta+za

Oferta pracy w Niemczech

Dla jednego z naszych renomowanych Klientów, ze siedziba w Hamburgu, poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Elektryk / Monter szaf sterowniczych (k/m)

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych
- Budowa szaf sterowniczych, wykonywanie okablowania oraz montaż elementów i podzespołów
- Montaz aparatów elektrycznych wg rysunków technicznych i innych schematów
- Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych
- Budowanie połączeń kablowych (lutowanie, zaciskanie)
- Przeprowadzanie kontroli jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe elektryczne (świadectwo zawodowe)
- Samodzielny sposób pracy i świadomość odpowiedzialności
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrychnych
- Dobra kondycja i zdolności manualne
- Gotowość dalszego rozwoju kariery poprzez nostryfikację
- Gotowość do wypełniania prac na terenie całych Niemiec
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, przynajmniej B1 (warunek konieczny!)
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Nasza oferta:

- stała umowa o prace na cały etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- Dodatki do nadgodzin, niedziele i święta
- Mozliwość przejęcia przez naszego klienta
- Mozliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych
- Zapewnione zakwaterowania, opłacane przez pracodawcę
- Wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatki, Kindergeld)

Czekamy na kontakt z nami!

W razie potrzeby otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką Panią Iwoną Petrus lub Panią Hanną Jarchow pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790.

Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

Ogłoszenie nr 694614

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 10:43:16
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
13.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRinTime
Państwo: Germany
Miasto: Hamburg
Nr telefonu: 004940696358790