Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter instalacji sanitarnych

Oferta pracy w Niemczech

PersonalPilot jest polsko- niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR
dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu
o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref. PP/693

Miejsce pracy: Niemcy, Neubrandenburg

Zakres obowiązków:
• Montaż instalacji wodnych i gazowych

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie kierunkowe
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
• atrakcyjne wynagrodzenie 12 euro brutto/h + 12 euro na dzień
• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
• ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
• pomoc w organizacji wyjazdu
zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
• stałą opiekę koordynatora – p. Sławomir Romańczuk
• respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: sr@personalpilot.pl
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +91 443 56 99 lub 501 105 173
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Powiększ

Ogłoszenie nr 694604

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-07 10:23:34
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: marketingpersonalpilot

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marketing@personalpilot.pl