Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spokojny senior do opieki od stycznia!

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 458/2017
Miejsce pracy: 57555 Mudersbach
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: 3.01


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwa-łej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obej-mującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejsze-nia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemiec-kiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad oso-bami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277
Opis Stanowiska:
Podopieczny – pan, 82 lata, 90kg, 178cm. Pan ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, jest po wylewie, cierpi na lekką demencję, inkontynencję moczu. Senior przesypia noce. Jest osobą spokojną i sympatyczną. Potrzebuje wsparcia w poruszaniu się, higienie intymnej, pielęgnacji skóry, myciu i kąpaniu, a także myciu włosów.
Podopieczny mieszka z żoną niewymagającą opieki.
Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie domu,
Dla opiekunki przewidziano pokój z własną łazienką, w domu jednorodzinnym. Za-pewniony jest dostęp do Internetu.
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące, dobra znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematyczne-go (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarza-nie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb nie-zbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
    

Ogłoszenie nr 694546

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-12-07 08:36:17
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl