Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik utrzymania czystości (M/F)

Oferta pracy w Niemczech

Firma HR Xperience obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Lübbenau
Numer referencyjny: RNK-000-2017- PL
Start: do uzgodnienia

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy przy utrzymaniu czystości obiektów przemysłowych lub biurowych
- zaangażowanie i chęć do pracy
- pracowitość, dokładność, uczciwość
- komunikatywność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- utrzymanie porządku i czystości w magazynie, pomieszczeniach biurowych i sanitarnych
- uzupełnianie na bieżąco środków sanitarno-higienicznych w wyznaczonych pomieszczeniach
- dbałość o urządzenia oraz sprzęt do utrzymania czystości
- przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- dopłatę do zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Ogłoszenie nr 694459

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 15:36:15
Ilość wyświetleń:
52
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRXP
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: 918192919

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs@hr-xp.com