Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUNKA DLA MAŁŻEŃSTWA 1400E OD 4 STYCZNIA

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik
www.pracadlaopiekunek24.pl
specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO MAŁŻEŃSTWA

Miejsce pracy: Niemcy, Wolfsburg

Termin wyjazdu: od 04.01.2017

Wynagrodzenie: 1400 euro

Ogólny opis:

Do opieki Pan o wzroście 165kg i wadze 75kg. Pan porusza się na wózku inwalidzkim(II gr. Inwalidzka) samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczny choruje również na cukrzycę, jest po wylewie i ma problemy ze wzrokiem, inkontynencja.
Senior śpi w nocy spokojnie. Trzeba pomagać przy higienie.
Opieki wymaga również seniorka. Pani ma 150cm wzrostu i waży 78kg (II gr. Inwalidzka). Seniorka porusza się za pomocą rolatora, trzeba pomagać przy wstawaniu. Podopieczna uwielbia spacery na wózku, jest inkontynentna (wkładki), choruje również na nadciśnienie. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji całe piętro domu, oraz dostęp do samochodu.

.Zakres obowiązków:

-prowadzenie domu
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

- doświadczenie w opiece
- język dobry

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura, kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM
Oraz bez znajomości języka

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

filipczukrekrutacja@gmail.com

Tel: 570 718 736

Powiększ

Ogłoszenie nr 694445

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2017-12-06 15:14:38
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 570718736
Skype:
Mickiewicza 55

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com