Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

Sortowacz z這mu - praca w Holandii* €9,98

Oferta pracy w Holandii

Sortowacz z這mu - praca w Holandii* stawka € 9, 98 brutto/h

Miejsce pracy: Sluiskil

AXELL EMPLOYMENT

Obecnie dla jednego z naszych klient闚 poszukujemy os鏏 zainteresowanych prac w charakterze pracownika fizycznego na z這mowisku budowlanym w miejscowo軼i Sluiskil.

Twoje zadania:
• sortowanie z這mu
• sprz徠anie terenu i instalacji

Oferta wi捫e si r闚nie z prac fizyczn na dworze.

Nasze oczekiwania:
• do鈍iadczenie w pracy fizycznej
• gotowo嗆 do pracy na zewn徠rz
• holenderski certyfikat VCA mile widzainy
• dyspozycyjno嗆 i gotowo嗆 do podj璚ia pracy w ci庵u kilku dni

UWAGA: Istnieje mo磧iwo嗆 wzi璚ia udzia逝 w kursie VCA

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie przez holendersk agencj pracy
-Mo磧iwo嗆 d逝gotrwa貫j wsp馧pracy
-Darmowy transport do pracy
-Opiek polskich koordynator闚
-Tygodniowy system wynagrodze
-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
-Pomoc w uzyskaniu niezb璠nych dokument闚 wymaganych do podj璚ia pracy w Holandii
-Mo磧iwo嗆 zdobycia holenderskich uprawnie i certyfikat闚
-Odp豉tne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Jeste zainteresowany/a? Aplikuj!

Zapraszamy do zapoznania si z innymi ofertami pracy za granic od zaraz!

Przesy豉j帷 CV prosimy o podanie klauzuli dotycz帷ej przetwarzania danych osobowych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzib w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane b璠 przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a tak瞠 - w ramach usprawiedliwionego celu administratora – dla potrzeb marketingu produkt闚 i us逝g w豉snych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przys逝guje Pani/Panu prawo wgl康u do danych oraz ich poprawiania, jak r闚nie prawo odwo豉nia zgody.
O ile Pani/Pan wyrazi odr瑿n zgod, dane mog by udost瘼nione do podmiot闚 z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla proces闚 rekrutacyjnych i cel闚 marketingowych tak瞠 w przysz這軼i. Prosimy o do陰czenie do CV poni窺zej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na udost瘼nienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom nale膨cym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzib w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzib w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przysz造ch proces闚 rekrutacyjnych zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przys逝guje mi prawo dost瘼u do moich danych i ich poprawiania.”

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim do鈍iadczeniem na rynku polskim i mi璠zynarodowym. Nale篡my do holenderskiej Grupy Axell, kt鏎a operuje w obszarze zarz康zania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jeste鄉y wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazw Axell Holandia Sp. z o.o.
Jeste鄉y cz這nkiem Og鏊nopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 694439

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Data dodania:
2017-12-06 15:05:41
Ilo嗆 wy鈍ietle:
39
Stawka za godzin:
9.98

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: aptaxell
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: 奸御kie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 0048 32 33 75 020

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs@axell.pl