Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/47239 Duisburg/05.01.18/1200 Eur

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 92 lat, ważącej około 65 kg, mającej około 165 cm wzrostu. Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Jej syn z żoną mieszkają w osobnym mieszkaniu na górze. Podopieczna lubi oglądać TV, rozwiązywać krzyżówki, ma lekkie problemy z chodzeniem(porusza się za pomocą Rollatora), sama się myje, ubiera, stara się być samodzielna. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma dostęp do Internetu, oraz osobnego pokoju z TV.

Choroby: lekka demencja, dezorientacja co do czasu, lekkie problemy z chodzeniem,
Pomoce medyczne: Rollator.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie, zakupy, codzienna higiena ciała, pomoc w chodzeniu do toalety, dotrzymywanie towarzystwa, pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu, pomoc w kąpieli (jest winda do wanny).

Termin pracy: 05.01.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.

Powiększ

Ogłoszenie nr 694433

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 14:34:16
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl