Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych w 70736 Fellbach/05.01.18

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pana w wieku 80 lat, który waży około 76 kg, ma 180 cm wzrostu. Mieszka wraz z żoną (78lat), zupełnie sprawną oraz niewymagającą opieki . Podopieczny jest osobą chodzącą(do toalety chodzi sam). Komunikacja jest ograniczona pod względem mowy.
Małżeństwo mieszka w mieszkaniu na 4 piętrze o powierzchni około 100 m2.
Opiekunka wstaje w nocy około 3 razy. Żona podopiecznego również pomaga.
Opiekunka ma do dyspozycji pokój o powierzchni około 11m2, dostęp do Internetu oraz telefonu(połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby: średnia demencja.

Obowiązki opiekunki: gotowanie, pranie/ prasowanie, sprzątanie, mycie okien, towarzyszenie w wizytach u lekarza, podlewanie kwiatków, higiena ciała, pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu, chodzenie na spacery, zakupy, prowadzenie rozmów, granie w gry towarzyskie.

Termin pracy: 05.01.18- na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 694431

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 14:31:27
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl