Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Zatrudnimy ELEKTRYKÓW w Niemczech od 2018

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy niemiecką firmą działającą na rynku od 1993 roku. Poszukujemy elektryków do pracy na terenie Niemiec od nowego roku styczeń/luty 2018.

To będą Twoje zadania:
Wykonywanie czynności branży elektrycznej (instalacje przemysłowe i domowe)
Obróbka materiału
Wykonywanie prac budowlanych
Montaż syst. elektroenergetycznych, syst. antenowych i oświetlenia, urządzeń
ochrony odgromowej
Instalacja domowych systemów komunikacyjnych
Sprawdzanie systemów elektrycznych
Kontrola i utrzymywanie porządku (narzędzia pracy, sprzęt, narzędzia pomiarowe)

Oto korzyści dla Ciebie:
‣ Atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
Długoterminowe kontrakty
‣ Zagwarantowany i opłacony
nocleg
‣ do 100 euro miesięcznie na
przejazd do domu
‣ Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, do 30 dni
urlopu
Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu w Niemczech

Czy to Twój profil?
‣ Ukończona szkoła w zawodzie
elektryk lub doświadczenie w zawodzie
‣ Prawo jazdy
‣ J. niemiecki na poziomie
komunikatywnym (A2-B1)
‣ Jesteś niezawodny
‣ Lubisz tworzyć

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas teraz! Prześlij swoje dokumenty na mpolasik@jobco.de W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Polasik pod numerem 0049-3752714514

Powiększ

Ogłoszenie nr 694410

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 13:50:51
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobco
Państwo: Germany
Miasto: Zwickau
Nr telefonu: 0049-3752714514

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mpolasik@jobco.de