Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Rzeźnik-Wykrawacz

Oferta pracy w Niemczech

ARIST Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w przetwórstwie mięsnym zatrudni doświadczonych rzeźników do pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego .
Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
RZEŹNIK WYKRAWACZ
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
Do zadań pracownika należeć będzie trybowanie, klasowanie i wykrawanie podstawowych elementów z mięsa wieprzowego (szynka, łopatka, schab, kości, rury).
Wymagania:
-doświadczenie w pracy na taśmie przy rozbiorze mięsa wieprzowego
-doświadczenie w pracy z nożem
-dyspozycyjność
-umiejętność pracy w grupie
-możliwość pracy od zaraz
-chęć i motywacja do pracy
Oferujemy:
-zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
-zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie
-atrakcyjna stawka
-długofalowa współpraca
-zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy
-ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
-współpraca z polskim koordynatorem, język niemiecki nie jest wymagany
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-skrócone godziny pracy w piątki
-możliwość uzyskania KINDERGELD
-30 min przerwy po każdej 3h pracy
Prosimy o przysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.
LUB kontakt pod numerem telefonu: 662-722-270

Powiększ

Ogłoszenie nr 694398

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 13:44:27
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ARIST
Państwo: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Otwock
Nr telefonu: 662722270

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@arist.com.pl