Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk-Zarządca obiektów (k/m) od 13€/h+do

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, firma przeprowadzająca remonty i modernizacje w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych, z siedziba w Hamburgu, poszukujemy

Elektryka - Zarządcę obiektów (k/m) od 13€ brutto/h.+dodatki

Zakres obowiązków:

- utrzymanie w ruchu urządzeń elektrycznych
- wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
- analiza usterek i rozwiązywanie problemow technicznych
- naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych
- monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
- wykonywanie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe w kierunku elektryk lub inne wykształcenie z branży elektrycznej/elektrotechnicznej
- doświadczenie w zawodzie, doświadczenie w pracy na terenie Niemiec w podanym zawodzie mile widziane
- uprawnienia SEP mile widziane
- umiejętność zdiagnozowania i usunięcia usterek
- umiejętność czytania i pracy na podstawie planów/rysunków elektrycznych
- konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat.B jest konieczne

Nasza oferta:

stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
dodatki do wynagrodzenia Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
możliwość przejęcia przez pracodawcę
wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy
opieka i doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia
zapewnione zakwaterowanie, platne 12, 85€ za osobe/dzien

W razie potrzeby otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką Panią Iwoną Petrus lub Panią Hanną Jarchow pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790.

Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.

Ogłoszenie nr 694387

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 13:10:41
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
13.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HRinTime
Państwo: Germany
Miasto: Hamburg
Nr telefonu: 004940696358790