Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Operator w霩ka wid這wego/Kalmar

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpocz璚ie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
• obs逝ga w霩ka wid這wego typu Kalmar o 豉downo軼i 12-16 ton
• bezpieczny transport r騜norodnych towar闚 na terenie zak豉du
• za豉dunek i roz豉dunek samochod闚 ci篹arowych
• za豉dunek i opr騜nianie komory suszarniczej (palety)
• opracowanie dowod闚 dostawy
• prawid這wa obs逝ga, dopasowanie i przechowywanie r騜nych rodzaj闚 palet, kontrola towar闚 za豉dowywanych i roz豉dowywanych (palety)
• komisjonowanie zam闚ie klient闚, pod wzgl璠em oczekiwanej jako軼i i ilo軼i
• konserwacja w霩k闚 wid這wych

Wymagania:
• znajomo嗆 j.niemieckiego poziom komunikatywny
• minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu w霩k闚 wid這wych typu Kalmar
• pe軟a dyspozycyjno嗆
• do鈍iadczenie w manipulacji w霩kiem z du篡m za豉dunkiem (palety)
• umiej皻no嗆 pracy samodzielnej
• niezawodno嗆 i elastyczno嗆

Oferujemy:
• prac w renomowanej mi璠zynarodowej firmie
• praca na pe軟y etat
• prac na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o prac tymczasow
• stawk godzinow 8, 91€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% 鈍i皻a)
• mo磧iwo嗆 otrzymania premii po okresie pr鏏nym 3miesi帷e (100€-300€) co miesi帷 w zale積o軼i od wynik闚 zak豉du
• opiek polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofert prosimy o przesy豉nie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem, , Operator w霩ka wid這wego”
W CV prosz umie軼i nast瘼uj帷 klauzul : "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Powi瘯sz

Og這szenie nr 694334

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2017-12-06 10:54:40
Ilo嗆 wy鈍ietle:
38
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: EuropaJob
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@europajob.pl