Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Małżeństwo do opieki! Düssledorf !

Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 429/2017
Miejsce pracy: 40629 Düssledorf
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: 3 stycznia

Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwa-łej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obej-mującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejsze-nia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemiec-kiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad oso-bami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277
Opis Stanowiska:
Podopieczna to Pani ma 81 lat, 176 cm wzrostu, waży 72 kg. Seniorka ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, początkującą demencję, inkontynencję moczu (nosi pieluszki), jest po wylewie. Ma również problemy z prze-łykaniem. Potrzebuje pomocy 1 raz w nocy w wyjściu do toalety, przy wstawaniu i kładzeniu się z/do łóżka, wchodzeniu po schodach, myciu/ kąpieli, higienie intym-nej i higienie jamy ustnej.
Podopieczny to Pan ma 87 lat, 186 cm wzrostu, 120 kg wagi. Ma problemy z poru-szaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, odleżyny, cukrzycę, problemy ze wzrokiem. Podopieczny ma inkontynencję moczu (nosi pieluszki). Potrzebuje wsparcia w myciu/ kąpieli, pielęgnacji skóry oraz higienie intymnej.
Do obowiązków należy prowadzenie domu.
Dla opiekunki przewidziano pokój z TV w domu jednorodzinnym. Zapewniony jest dostęp do Internetu. Na miejscu pracy 2x w tygodniu jest osoba pomagająca robić zakupy oraz ogrodnik, fryzjer oraz podolog.
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące, dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematyczne-go (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarza-nie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb nie-zbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie nr 694248

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-12-06 08:33:44
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl