Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla opiekunek 30.11, 8.12, 13.12 z kom.j.nie

Oferta pracy w Niemczech

Praca dla opiekunek osób starszych oferty Bayern, Badenia, Schleswig-Holstein- 30 listopad, 8, 11, 13, 20 grudzień. 2017-oferty tylko z okresem świątecznym, z komunikatywną lub dobrą znajomością j.niemieckiego i doświadczeniem, niektóre oferty z prawem jazdy-nowe zlecenia lub zmiany.Wynagrodzenie netto od 1350 -1500 Euro /miesiąc plus dodatki w okresie świątecznym za Święta Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży, wyżywienie i zakwaterowanie.
30.11-24211 Honigsee- Pan 81l-1350 Euro-na 2msc-nowe
30.11-19370 Parchim-Pan 86l- 1350 Euro-na 2msc-nowe
08.12-78661 Irslingen-Pani 87l- 1500 Euro-6tyg-zmiana
11.12-82327 Tutzing-Pani81l--1350 Euro-na 1msc lub 6tyg-zmiana
13.12.-25938 Nieblum-Pani76l-1350-2msc-nowe
20.12=25938 Oevenum-Pani 82l-na 2msc-nowe
Plus zwrot kosztów podróży i dodatek świąteczno-noworoczny.
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze
-prowadzenie domu, gotowanie, zakupy, dbałość o porządek
Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi /w Niemczech -referencje
- rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogu alkoholowego i tytoniowego/ w niektórych ofertach palenie na zewnątrz/
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- w niektórych ofertach prawo jazdy
-gotowość do wyjazdu na 2 msc lub 6 tyg na zmiany.
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny, +48662006139, +48122763392 .Zapraszamy do kontaktu

Powiększ

Ogłoszenie nr 688818

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2017-11-14 20:00:04
Ilość wyświetleń:
63
Stawka za godzinę:
1350.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: opiekunmed
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: +48662006139
Nr telefonu: +4812/2763392
Skype:
opiekunmed

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: opiekunmed@vp.pl