Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Pracownik obróbki aluminium

Oferta pracy we Francji

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje pracownika obróbki metalu do pracy we Francji:

Obowiązki :
- końcowa obróbka aluminium, delikatne elementy grubości 3 mm,
- ręczna obróbka elementów po frezowaniu itp,
- wiercenie, szlifowanie i polerowanie elementów z aluminium,
- praca precyzyjna
Wymagania

Wymagania:
- min. 2 letnie doświadczenie przy obróbce metalu
- szlifowanie, wiercenie otworów, polerowanie małych elementów z aluminium
- umiejętność posługiwania się pilnikiem, wiertarką, szlifierką
- dobra znaj. rysunku technicznego
- dobry wzrok, praca precyzyjna

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres : rekrutacja@ipf.jobs

Powiększ

Ogłoszenie nr 688755

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-14 15:41:35
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs