Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Senior puszkuje opiekunki dla swojej żony 1300E

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik
Specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI

Miejsce pracy: Niemcy, Hanstedt- Ulzburg 24558 - nr oferty: 644/12

Termin wyjazdu: od 17.12.2017

Wynagrodzenie: 1300 EURO + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Ogólny opis:
Do opieki Pani- lat 79, o wadze 55 kg. Seniorka choruje na Parkinsona i ma problemy z ciśnieniem. Porusza się za pomocą balkonika. Podopieczna mieszka wspólnie z mężem. Wymagana pomoc w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu. Istotne jest posiadanie prawa jazdy. Pani mieszka w domku jednorodzinnym. Ma dwa koty i psa. W domu jest dostęp do internetu.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
-kobieta
-język dobry
-niepaląca
-prawo jazdy

Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.
To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Oferujemy:
> Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy + PREMIE ŚWIĄTECZNE
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Ubezpieczenia dla członów rodziny
> Opiekę, wsparcie i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
570 718 736
LUB
- wyślij sms o treści OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 9 do 17
Zapraszamy

Powiększ

Ogłoszenie nr 688677

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2017-11-14 14:04:38
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 570718736
Skype:
filipczukrekrutacja@gmail.com

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com