Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/22605 Hamburg/17.11/1300 Eur

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, ważącej 45 kg, mającej 155 cm wzrostu. Nie ma potrzeby aby Opiekunka wstawała w nocy. Podopieczna po domu porusza się samodzielnie, na spacerach za pomocą wózka inwalidzkiego, lubi śpiewać, słuchać muzyki oraz czytać gazety, potrzebuje motywacji do życia, nie wymaga aby Opiekunka wstawała w nocy.
Domek wielorodzinny-podopieczna mieszka na piętrze(3 pokoje, wspólna łazienka). Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz osobny pokój(10m2).

W tym samym domu(osobne wejście) mieszka również córka podopiecznej (53 lata), która przeważnie wyjeżdża do pracy, do innego miasta, utrzymuje codzienny, telefoniczny kontakt z Opiekunką.

Choroby: podopieczna jest po zawale serca, ma problemy z żołądkiem( gotowanie po domowemu), pampersy zakładane na noc, nadciśnienie, problemy ze słuchem(aparat słuchowy), problemy z chodzeniem, początkowa demencja.

Obowiązki Opiekunki: spacerowanie z podopieczną, przygotowywanie posiłków(śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje), pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc we wstawaniu i kładzeniu się do łóżka, robienie zakupów, pomoc w toalecie oraz higienie ciała.

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Termin pracy: 17.11.2017-09.12.2017

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.

Powiększ

Ogłoszenie nr 688629

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-14 13:07:16
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl