Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

Praca dla hydraulików w Austrii

Oferta pracy w Austrii

Agencja Pośrednictwa Pracy Handwerk-Agentur istnieje od 2006 roku . Współpracujemy z przedsiębiorstwami na terenie unii europejsckiej . Dla naszego klienta w Austrii poszukujemy firm podwykonawczych na stanowisko :

Hydraulik

Zadania:
• Wykonywanie różnych prac hydraulicznych
• montaż instalacji sanitarnych

Wymagania:
• Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako hydraulik w tym na terenie niemiec bądź austrii

• prawo jazdy kat. B, samochód oraz niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy

• Prowadzenie działalności gospodarczej oraz druk A1 w przypadku polskiej firmy

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Stawke godzinową oparciu o umowe z Austryjacką firmą
• Wynagrodzenie 24 €/h
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej ( w języku niemieckim ) na adres e mail : seremetrafal@Gmail.com
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 791805491

Ogłoszenie nr 688625

Kategoria:
Austria - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-14 12:58:14
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
24.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rafik324
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wojcieszów
Nr telefonu: 791805491

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: seremetrafal@gmail.com