Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

OPIEKA WYJAZDY NA 1 -2- 3 msc+ 名I﹗ECZNE PREMIE..

Oferta pracy w Niemczech

Centrum J瞛ykowe Konik
www.pracadlaopiekunek24.pl
to pr篹nie dzia豉j帷a firma, 鈍iadcz帷a us逝gi opieku鎍ze i piel璕niarskie na rzecz klient闚 indywidualnych w Niemczech.

MIEJSCE PRACY : NIEMCY - DOST襾NE OFERTY Z TERENU CAΧCH NIEMIEC

TERMIN WYJAZDU : wyjazdy ju od 4 tygodni do 12 tygodni - praca w systemie zmianowym

! Wszystkie wyjazdy dotycz okresu 鈍i徠ecznego !

WYNAGRODZENIE : UZALE烤IONE OD ZNAJOMO列I J佖YKA
NIEMIECKIEGO I WARUNK紟 PRACY (OD 1000 € DO 1500 € )
plus PREMIE 名I﹗ECZNE

WYMAGANIA :
- Panie w wieku do 65 lat
- Do鈍iadczenie w opiece
- J瞛yk niemiecki na poziome: komunikatywnym, dobrym, bardzo dobrym
- Mile widziane prawo jazdy kat B
- Niekaralno嗆

OPIS STANOWISKA :
- Pomoc w codziennych czynno軼iach: k徙iel, toaleta itp.
- Aktywne sp璠zanie czasu z seniorami - spacery, gry, zabawy
- Sprawowanie opieki nad osobami starszymi w domach prywatnych.
- Proste prace domowe m. in: sprz徠anie, gotowanie, zakupy

Z NASZEJ STRONY MO浩SZ LICZY NA :
- Opiek koordynatora na terenie Niemiec i Polski
- Pomoc w organizacji dojazdu do podopiecznego
- Zwrot koszt闚 przejazdu
- Telefon alarmowy czynny 24/7

Tylko u nas masz do wyboru dwie formy zatrudnienia:

WARUNKI POLSKIE:
- Umowa zlecenie
- Odprowadzanie sk豉dek do Polskiego ZUS
- Ci庵這嗆 ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski

WARUNKI NIEMIECKIE:
- Polska umowa zlecenie
- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK
- Po 5 latach pracy, pracownikowi przys逝guje niemiecka emerytura
- 安iadczenia rodzinne

Je瞠li interesuj Ci oferty zapraszamy do kontaktu.
W swojej bazie posiadamy zlecenia z terenu ca造ch Niemiec.
Nie martw si, 瞠 nie znasz j瞛yka niemieckiego – te masz szanse pojecha do Niemiec jako opiekunka.

Zapraszam na nasz stron internetow: www.pracadlaopiekunek24.pl

Zg這szenia prosimy kierowa na nr.tel: 570 718 736
lub
- wy郵ij sms o tre軼i OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 9 do 17
Zapraszamy

CJ KONIK Zgierz
ul. Rembowskiego 67/46
95-100 Zgierz

CJ KONIK G這g闚
ul. S這wia雟ka 17/1
67-200 G這g闚

Powi瘯sz

Og這szenie nr 688607

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Opcje premium:
- Wyr騜nienie
Data dodania:
2017-11-14 11:57:36
Ilo嗆 wy鈍ietle:
75
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: KonikGdynia
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie
Miasto: G這g闚
Nr telefonu: 570718736

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com
filipczukrekrutacja@gmail.com