Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Cieśla szalunkowy (stropy)

Oferta pracy we Francji

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:

Praca w stanach surowych dużego formatu, w tym:

-Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów;
-Montaż i demontaż systemów szalunkowych;
-Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania);
-Układanie siatek zbrojeniowych;
-Wylewka betonu.

Wymagania:

-Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych);

-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, TOP-DALLE, PERI, DOKA, SATECO);

-Umiejętność czytania rysunku technicznego;

-Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

-Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy);

Mile widziane:

-komunikatywna znajomość języka francuskiego

-gotowość do wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową (10, 38 euro brutto/h) + dietę 9, 14 euro netto za każdy dzień roboczy;

-Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia;

-Premię urlopową 10% całkowitego wynagrodzenia;

-Zapewnione zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;

-Możliwość długofalowej współpracy.

Ogłoszenie nr 688580

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-14 11:01:04
Ilość wyświetleń:
60
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EUROPARIS
Państwo: France

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: benoit.coquelet@ris-international.com