Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Zatrudnimy opiekunkę- wysokie premie!

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 181/2017
Miejscowość: 34246 Vellmar
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: 14.12


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277
Opis Stanowiska:
Podopieczna to Pani 85 lat, 160 cm wzrostu i waży 50 kg. Mieszka samotnie. Pani choruje na demencję, inkontynecję częściową moczu (nosi wkładki) osteoporozę, nadciśnienie, ma słaby wzrok i słuch. Pani ma również założoną stomię. Seniorka ma problemy z oddychaniem potrzebna jest obsługa inhalatora. Jest osobą mobilną porusza się przy rollatorze na zewnątrz, w domu natomiat samodzielnie.
Jeden raz dziennie przychodzi Pflegedienst przygotowuje lekarstwa na cały tydzień, wymienia woreczek od stomii.
Seniorka potrzebuje pomocy przy ubieraniu- rozbieraniu oraz kąpieli i myciu.
Do obowiązku opiekunki należy prowadzenie domu.
Do dyspozycji opiekunki pokój z Internetem i również rower. Nie ma problemu z czasem wolnym.
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące, dobra znajomość języka niemieckiego. Posiadanie prawa jazdy.
Oferujemy:
Atrakcyjna premia świąteczna! Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 688486

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-11-14 08:55:28
Ilość wyświetleń:
18
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl