Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca bez doświadczenia - Niemcy od zaraz!

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy Gap-Personnel Group z numerem KRAZ 12835 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko Kontroler jakości - Automotive.

Region: Ohrdurf (Erfurt)

Wymagania:
1. Motywacja do pracy
3. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
4. Zainteresowanie długookresową współpracą
5. Sprawność fizyczna i chęć do pracy
6. Kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
7. Prawo jazdy i samochód ( może być jeden na kilka osób )
8. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony
3. Wynagrodzenie 8, 91 Euro brutto/h
4. Pełne wsparcie polskich konsultantów
5. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę ( koszt 200 Euro miesięcznie )
7. Ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę
8. Praca w systemie 3 zmianowym
9. Płatne nadgodziny – 25%
10. Praca na dłuższy okres
11. Ubezpieczenia i podatki odprowadzone w Niemczech
12. Meldunek w Niemczech
13. Możliwość ubiegania się o Kindergeld

Zakres obowiązków:
1. Kontrola jakości małych części samochodowych

Powiększ

Ogłoszenie nr 688465

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 21:04:31
Ilość wyświetleń:
63
Stawka za godzinę:
8.91

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gappersonnelgroup
Państwo: Polska
Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Nr telefonu: 510 800 333

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: tomasz.dominik@gap-personnel.com