Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Cieśla szalunkowy

Oferta pracy w Holandii

EURO LABORA SP.J. o nr certyfikatu 14601 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:
- doświadczenie jako ciesla szalunkowy
- znajomość systemu deskowań DOKA/PERI/NOE
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego/niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- uprawnienia VCA (mile widziane)

Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim/angielskim oraz posiadane świadectwa, certyfikaty, referencje, certyfikaty …) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CS/NL/2017

Powiększ

Ogłoszenie nr 688456

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 18:25:46
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: eurolabora